Zoeken
A A A
headerbeeld

Steun onze vereniging

Als u onze vereniging wilt steunen, zodat wij de boodschap van de NPV in Graafstroom (de beschermwaardigheid van het leven) kunnen uitdragen, dan vragen wij u bovenal om uw gebed.

U kunt ons ook financieel ondersteunen door een gift op NL61 RABO 0174 1677 92

Hartelijk dank!

 

Terug naar de pagina over de NPV-Afdeling Graafstroom

Wilt u toestemming geven voor cookies?

De NPV maakt gebruik van cookies om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken een reactie via social media te plaatsen en om de ingevulde contactformulieren op de juiste wijze te kunnen verwerken. Hieronder kunt u toestemming geven voor het plaatsen van cookies. Wilt u meer weten over uw privacy bij de NPV? Lees dan de privacy- en cookieverklaring of neem contact op via privacy@npvzorg.nl.