Zoeken
A A A
headerbeeld

Over de NPV

NPV is een algemeen -christelijke organisatie met leden vanuit de volle breedte van christelijk Nederland. De meeste leden van de NPV zijn -in tegenstelling tot wat de naam doet vermoeden geen patiënt , maar steunen de doelstelling van onze vereniging. Dit komt er samengevat op neer dat wij overal waar dat kan de beschermwaardigheid van het mensenleven proberen uit te dragen. Concreet wil dat zeggen dat de NPV aan de tafel zit bij beleidsbeïnvloeders in de politiek en in de gezondheidszorg. Ook laten wij een eigen geluid horen in de media en waar mogelijk in het onderwijsveld. Daarnaast vindt u de NPV terug op diverse evenementen, om voorlichting te geven en aan haar naamsbekendheid te werken.

Naast het uitdragen van gedachtegoed, verleent de NPV ook praktische hulp. Leden en niet-leden van de NPV kunnen op zo’n 70 plaatsen in Nederland, een beroep doen op de vrijwillige thuishulp. Bij de vrijwillige thuishulp in Leerdam zijn 30 vrijwilligers actief om hulp te verlenen. Voor dringende vragen die kunnen spelen rond beginnend of eindigend leven, heeft de NPV een 24-uurs telefoonlijn, die 7 dagen per week bereikbaar is. Telefoon nummer is 0318 547878.

Een sterke christelijke patiëntenbeweging is nodig. Een beweging die opkomt voor de zorg voor het leven, die anderen bewust maakt van de beschermwaardigheid van het mensenleven, die rekening wil houden met Bijbelse waarden en normen en deze wil uitdragen. Hoe meer leden de NPV heeft, hoe beter we kunnen werken aan een verantwoorde zorg voor het leven. Met uw steun als lid staan wij sterker als NPV. Voor slechts €17,50 per kalender jaar bent u lid. Jongeren tot 25 jaar en 65+ ers betalen €12.50 .

Aanbevolen namens de bestuur van de NPV in Leerdam.

Wenny Treur, Jannette Sinke, Leneke de Ruiter, Marius van Dam en H. Duijzer
De NPV landelijk telt ruim 52.000 leden.

Onze afdeling Leerdam telt ongeveer 500 leden.

Zij wonen in Leerdam, Oosterwijk, Kedichem en Schoonrewoerd.

Heeft u vragen of wilt u lid worden dan kan u zich opgeven bij onze secretaris Wenny Treur

Tel. 06-29 46 06 29 of mailen:  wennymoree@gmail.com

Terug naar de algemene pagina van de NPV-afdeling in Leerdam

Wilt u toestemming geven voor cookies?

De NPV maakt gebruik van cookies om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken een reactie via social media te plaatsen en om de ingevulde contactformulieren op de juiste wijze te kunnen verwerken. Hieronder kunt u toestemming geven voor het plaatsen van cookies. Wilt u meer weten over uw privacy bij de NPV? Lees dan de privacy- en cookieverklaring of neem contact op via privacy@npvzorg.nl.